Najlepszy sposób pozyskiwania soku z owoców

Dlaczego wersalka a nie łóżko?
Czerwiec 14, 2018
Odżywki i preparaty dla osób budujących masę mięśniową
Lipiec 11, 2018

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać co do tego, że soki są prawdziwą bombą witaminową i pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Aby móc jeszcze mocniej się o tym przekonać można zdecydować się na detoks sokowy – kilkudniową dietę, podczas której jedynym przyjmowanym pokarmem są soki. Detoks pozwala skutecznie oczyścić organizm i na nowo pobudzić nasz układ pokarmowy do pracy. W efekcie mamy szansę poczuć się znacznie lepiej, a dodatkowo taka dieta pozwala na zrzucenie paru kilogramów. Podstawą takiego detoksu są soki – skąd je pozyskiwać?

Wysokiej jakości soki

Soki można wyciskać samemu, jednak aby naprawdę pozyskać z owoców i warzyw to, co w nich najcenniejsze – najlepiej wybierać soki cold press. Aby taki sok wykonać, najpierw warzywa oraz owoce są odpowiednio rozdrabniane za pomocą ostrza, które się nie nagrzewa. Drugim etapem jest tłoczenie soku poprzez zastosowanie specjalnej prasy hydraulicznej. W efekcie nie tracimy żadnych witamin ani składników odżywczych z owoców i otrzymujemy w pełni naturalny produkt wysokiej jakości. Jeśli więc zależy nam na tym, aby przeprowadzana dieta dała wymierne korzyści – przede wszystkim powinniśmy wybierać takie właśnie soki. Kupując gotowe soki nie musimy się też martwić o to, aby samodzielnie poświęcać czas na dobieranie owoców i warzyw do przygotowania soków podczas przeprowadzania diety. Możemy skupić się na odpoczynku i na tym, aby nabierać sił i zregenerować nasz organizm.

Soki wyciskane metodą cold press to prawdziwe bomby witaminowe – nawet jeśli nie zdecydujemy się na kilkudniowy detoks – możemy każdego dnia urozmaicać nimi swoją dietę po to, aby po prostu czuć się dobrze.

Zapraszamy: https://naturacoldpress.pl/

Komentarze są wyłączone.