Laptopy – jaki wybrać?

Stylowe mieszkanie – czy warto zatrudnić projektanta wnętrz?
Maj 23, 2018
Dlaczego wersalka a nie łóżko?
Czerwiec 14, 2018

Sklepy i markety z artykułami elektronicznymi pękają w szwach od ilości produktów, które się tam znajdują. Mamy do wyboru sprzęty budżetowe za 700 zł, przez średniej klasy za 4000 zł, kończąc na totalnych kombajnach multimedialnych przeznaczonych do gier, pracy czy renderowania filmów kosztujących często grubo ponad 10 tysięcy złotych.
Jeśli nie jesteś zapalonym graczem, który poluje tylko na najnowsze pozycje ze świata gier, lub nie jesteś grafikiem komputerowym, wystarczy, że zainteresujesz się półką zawierającą laptopy biznesowe. Krótko mówiąc są to komputery nie posiadające niesamowicie wydajnych kart graficznych czy podświetlanych klawiatur i wbudowanych głośników dających ogromną radość z grania w gry. Wystarczy aby laptop miał wytrzymałą obudowę, dużą ilość portów do podłączania np urządzeń wykorzystujących złącza USB czy różne projektory na VGA czy HDMI. Oczywiście przyda się stosunkowo nowoczesny i szybki procesor i spora ilość pamięci RAM, tak aby otwarcie dziesięciu różnych plików w MS Office i używanie np programów typu RAR nie stanowiło większego problemu.
Warto wybrać laptop taki, który ma największą pojemność akumulatora i nie koniecznie dużą matrycę, tak aby było łatwo go transportować.
Weźmy na warsztat laptopy do pracy od Lenovo. Mamy tutaj szeroki wachlarz w asortymencie, ale najciekawszymi są chyba modele z linii Yoga. Ekran w nich możemy tak odgiąć i obrócić, że powstanie nam coś na wzór tabletu co na pewno ułatwi prowadzenie prezentacji naszych projektów. Za taki sprzęt z całkiem dobrymi „bebechami” i matrycą wielkości czternastu cali, musimy zapłacić w okolicach 3500 złotych. Będzie to świetny wybór do wyposażenia biura, to pracowania zdalnie jako copywriter czy nawet jak nas najdzie chęć relaks, będziemy w stanie zagrać w jakieś starsze gry. Wykorzystamy go również do obejrzenia filmów – wystarczy przecież podłączyć laptopa do TV za pomącą kabla HDMI.

Zapraszamy do naszego sklepu z laptopami: https://notebooki.pl/

Komentarze są wyłączone.