Dlaczego wersalka a nie łóżko?

Laptopy – jaki wybrać?
Czerwiec 1, 2018
Najlepszy sposób pozyskiwania soku z owoców
Lipiec 5, 2018

Choć zakup łóżka wydaje się – przynajmniej na pozór – bardziej sensownym i komfortowym rozwiązaniem, niż wybór zwykłej wersalki i istnieją sytuacje, w których tendencje te zmieniają się o 180 stopni. Kiedy zatem warto kupić wersalkę?

Powód 1: Gdy mamy małe mieszkanie

Wersalkę warto kupić zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy wydzielonego pomieszczenia na osobne łóżko. Dotyczy to przede wszystkich małych mieszkań, w którym salon pełni funkcję sypialni. Zaletą wersalki jest możliwość szybkiego jej rozłożenia, które ogranicza się zaledwie do dwóch ruchów.

Powód 2: Gdy często mamy gości

Duża liczba znajomych odwiedzających nasze mieszkanie lub dom, również może mieć ogromny wpływ na zasadność zakupu wersalki. Tym bardziej, że okazyjne przenocowanie innych osób nie powinno wiązać się z zakupem kolejnego, niepotrzebnego przecież łóżka.

Powód 3: Gdy lubimy ciekawy design

Łóżka – przynajmniej od strony designerskiej – nie są zbyt znaczącym elementem wystroju wnętrza sypialni (i tylko sypialni!). Od strony dekoracyjnej, znacznie lepiej prezentuje się tu wersalka, która charakteryzuje się wysokim stopniem zróżnicowania obicia, kształtu i kolorystyki.

Powód 3: Gdy urządzamy pokój dla dziecka

Osobny pokój dla dziecka wymaga zastosowania funkcjonalnych, często wielofunkcyjnych mebli. Dlatego wersalki będą tu doskonałym dodatkiem, zastępującym łóżko. Ponadto musimy założyć, że nasza pociecha będzie odwiedzana również przez swoich znajomych, którzy będą potrzebowali wygodnego miejsca do siedzenia.

W naszej ofercie nie brakuje wysokiej klasy wersalek, które ze względu na swój kształt i zastosowanie, mogą doskonale spełniać się w roli łóżka. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i do zadawania ewentualnych pytań naszym pracownikom.

Zapraszamy: https://www.abra-meble.pl/pokoj-dzienny-jadalnia/sofy-wersalki/

Komentarze są wyłączone.