Odśwież wnętrza i wybierz stylowy zestaw wypoczynkowy.

Rower Kross, czyli najlepsza inwestycja w kondycję i zdrowie
Wrzesień 7, 2018
Jakie płytki kuchenne kraków?
Wrzesień 19, 2018

Generalny remont salonu? Nie zapomnij o praktycznym i wygodnym zestawie wypoczynkowym. W Abra Meble znajdziesz szeroki wybór modnych wypoczynków, które nadadzą Twojemu salonowi zupełnie nowego charakteru. Każdy fotel w Abra Meble został zaprojektowany z myślą o komforcie naszych klientów, dlatego jeśli poszukujesz fotela idealnego, z nami na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Jak wybrać fotel stylowy?
W sklepie Abra Meble znajdziesz elementy wyposażenia wnętrz, które wpisują się w najgorętsze trendy. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci, jaki fotel stylowy najlepiej sprawdzi się w danym pomieszczeniu i doradzą, z jakimi elementami warto go zestawić. Sprawdź, na jaki fotel stylowy postawić w tym sezonie.
W stylu skandynawskim
U miłośników prostych, jasnych i funkcjonalnych wnętrz najlepiej sprawdzi się fotel utrzymany w odcieniach bieli i beżu, o prostej formie, wykonany z gładkiej tkaniny. Modele zachowane w stylu skandynawskim to przede wszystkim: fotel Daisy, fotel Sharon oraz fotel Kyla.
W stylu industrialnym
Loft jest jednym z wiodących trendów, który na rynku pojawił się zaledwie kilka lat temu, ale zdążył już zyskać wielu zwolenników. Cechuje się surowym, industrialnym charakterem, przywodząc na myśl stare fabryki i zakłady przemysłowe. Do betonowych podłóg i ceglanych ścian najlepiej pasować będą takie modele jak: fotel Astor oraz fotel Sara.
Połączenie różnych stylów
Niezwykle popularne stało się w ostatnim czasie łączenie kilku stylów w ramach jednego pomieszczenia. Styl eklektyczny – bo o nim mowa – ma na celu nadać wnętrzu oryginalnego, ciekawego charakteru oraz powiewu świeżości. W przypadku salonów utrzymanych w stylu eklektycznym warto postawić na bardziej unikatowy fotel, który wyróżni się na tle innych dodatków.

Komentarze są wyłączone.