Jak powinien wyglądać idealny upominek na I Komunię Świętą?

Profesjonalna nauka jazdy
Styczeń 28, 2018
Prezenty na Dzień Dziecka dla przedszkolaka
Maj 10, 2018

Już od wielu lat Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu małego dziecka i jego rodziny. W naszym sklepie stale dbamy o to, by to niezwykłe święto było należycie upamiętnione. Dlatego specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy ofertę upominków komunijnych, które doskonale podkreślą ten niezwykły czas.

Upominki komunijne – co je wyróżnia?

Przy wprowadzaniu do naszej oferty konkretnych upominków komunijnych, zawsze dbaliśmy o to, by łączyły je konkretne cechy, dzięki którym będą one przypominać o tym niezwykłym dniu. Są nimi przede wszystkim:

1. Biała kolorystyka – I Komunia Święta nieodłącznie kojarzy się nam z bielą. Jest to przecież dzień niewątpliwej radości. Dlatego wszystkie nasze upominki są zaprojektowane właśnie w tym kolorze.

2. Motyw Hostii – zdecydowana większość naszych upominków jest – przynajmniej w pewnym zakresie – związana z motywem Hostii. Nie jest to nic dziwnego, gdyż jest to podstawowy aspekt tego niezwykłego święta.

3. Dedykowane rozwiązania – cały czas dbamy o to, by oferowane przez nas produkty miały dedykowany, imienny charakter. Dlatego przygotowaliśmy dziesiątki wzorów różnych komunijnych upominków, które następnie „przypiszemy” dla konkretnego dziecka. Mamy tu bardzo szeroki asortyment różnych narzędzi, od zwykłych, imiennych tabliczek komunijnych, aż po grawerowane pióra wieczne.

Podsumowując, wszystkie oferowane przez nas upominki niewątpliwie kojarzą się z tym pięknym dniem. Nic w tym dziwnego, gdyż to one mają o nim przypominać. Zwłaszcza, że w taki dzień, jak Pierwsza Komunia Święta prezenty to nie wszystko.

Po więcej informacji zapraszamy na:https://www.twojepioro.pl/prezent-dla…/i-komunia-swieta

Komentarze są wyłączone.